Zastanawiacie się czy warto zainwestować i zatrudnić konsultanta ślubnego, ale wciąż nie jesteście pewni?

Oto 6 powodów dla których warto powiedzieć: TAK, biorę go!

 

 1. Czas to WSZYSTKO!

  Czas poświęcony planowaniu ślubu przez Parę Młodą wynosi przeciętnie około 300 godzin.  Ogromnym wyzwaniem jest pogodzenie kariery, życia społecznego z życiem społecznym, tak żebyśmy mieli czas na wszystko, a dokładając do tego jeszcze organizowanie wesela możemy się nieco pogubić. Zatrudniając konsultanta ślubnego pozwolisz sobie zaoszczędzić cenny czas, ponieważ zajmie się on całą organizacją za Ciebie!
  Konsultant ślubny przeprowadzi Cię przez cały proces, upewniając się, że każdy aspekt planowanego ślubu odbędzie się we właściwym czasie i miejscu. Pomoże wam również uniknąć pułapek, które czekają na niedoświadczonych w branży.
  Pozostaje Wam tylko podjąć decyzję.

 2. Zaoszczędzisz pieniądze

  Pary Młode często nie chcą zatrudniać konsultanta ślubnego, ponieważ jest to dodatkowy wydatek. Nic bardziej mylnego, jednak wedding planner posiada szeroką bazę podwykonawców, z którymi współpracuje na co dzień, dzięki czemu jest w stanie negocjować zniżki lub dodatkowe usługi czy produktu. Zyskujecie dobrą ofertę wraz ze sprawdzonym podwykonawcom plus konsultanta
  ślubnego!

 3. Podwykonawcy, którym warto zaufać

  Czym kierować się przy wyborze fotografa, DJ-a, kwiaciarni czy wypożyczalni? Przeszukiwanie setek ofert może być bardzo przytłaczające. Pary bez doświadczenia w planowaniu ślubu mogą mieć trudności w porównywaniu pakietów i usług, ponieważ każdy podwykonawca próbuje do siebie przekonać w inny sposób co utrudnia znalezienie najlepszej oferty. Wiele czasu można zmarnować na spotkania i rozmowy z dostawcami, a na samym końcu okazuje się, że żaden nie spełnia oczekiwań. Konsultanci ślubni znają wielu podwykonawców z branży, dzięki czemu mogą zawęzić krąg poszukiwań, polecając najlepszych i najbardziej odpowiednich dla Was dostawców.

 4. Konsultant ślubny rozwiąże każdy nieoczekiwany problem, który pojawi się w dniu waszego ślubu

  Wasz ślub powinien być najbardziej wyjątkowym, niezapomnianym dniem w życiu. Powinniście skupić się na sobie nawzajem i czerpać przyjemność z ciężkiej pracy jaką włożyliście w planowanie ślubu. Niestety, bywa inaczej. Para Młoda lub rodzina spędzają dzień ,,pracując’’ – muszą dzwonić do kwiaciarni, ponieważ przywieziono złe kwiaty albo znaleźć miejsce dla nieoczekiwanego gościa. Kiedy konsultant ślubny jest na miejsce, wszystkie problemy tego typu zostaną rozwiązane szybciej niż Wy lub Wasi goście zdążycie zauważyć. Spokój umysłu oraz myśl, że możecie swobodnie cieszyć się dniem ślubu i skupić się na przygotowaniu was samych jest warty każdej złotówki wydanej na konsultanta ślubnego. Z tego powodu, wiele Par zatrudnia wedding planner’a jako koordynatora w dniu ślubu, który pracując wraz ze swoimi lub waszymi podwykonawcami sprawi, że będziecie mieli spokojną głowę.
  To świetna inwestycja w zdrowie psychiczne.

 5. Zredukujecie stres do minimum

  Konsultant ślubny oprócz bycia organizatorem wesela, często działa jako ‘’terapeuta’’ i przyjaciel, udzielając moralnego i emocjonalnego wsparcia. Konsultant ślubny będąc z wami w stałym kontakcie, poinformuje oraz zapewni was, że planowanie przebiega zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.
  Jest to najczęstszy powód dla którego pary zatrudniają konsultanta ślubnego. 

 6. Nie dajcie się cenom

  Kiedy wypowie się słowo ‘’ślub’’ w kwiaciarni, u fotografa czy fryzjera, ceny gwałtownie rosną, Większość podwykonawców ślubnych dba o swoje dobro – i słusznie; interesy weselne to sposób zarabiania na życie. Jednak wiele par odkryło, że budżet ustalony wcześniej bardzo szybko jest przekraczany przez dostawców, który wyczuwa brak doświadczenia i czerpie korzyści, podając ceny, które nie są porównywalne z resztą przemysłu. Często padamy ofiarą takiego zwyczaju. Jedną z największych zalet zatrudniania niezależnego konsultanta ślubnego jest to, że ma on na względzie Wasze najlepsze interesy. Odciągnie was od dostawców, którzy nie spełnią Waszych oczekiwań oraz zna standardy branżowe w zakresie cen i usług. Konsultant ślubny zapewni, że dostaniesz to czego potrzebujesz w najlepszej cenie.

Podsumowując możecie zyskać czas, pieniądze, spokój ducha oraz piękny dzień bez wpadek.
Jaka jest wasza decyzja?
Napisz do nas już teraz!