Planowanie ślubu jest stresujące. W trakcie przygotowań, kierujesz się trendami znalezionymi w sieci czy gazetach dla nowożeńców. Trudno jest określić, które z nich są modne na chwile, a które pozostaną stylowe na zawsze. Przedstawiamy wam kilka ślubnych pomysłów, które są tradycyjne i stylowe od zawsze. Warto je wykorzystać planując swój ślub.

 

  • Koronkowe suknie ślubne

Detalem w sukni, którego pożądają Panny Młode jest koronka.  Występuje w wielu rodzajach sukien ślubnych, jest zawsze elegancka.

  • Neutralne, stonowane kolory

Styl Glamour niesie za sobą harmonię i spokój w barwach. Odcienie bieli, beżu, szarości z dodatkiem złota, srebra to od zawsze wybierane kolory ślubne. Dodaj do swojej palety tradycyjne odcienie a poczujesz się elegancko i ponadczasowo.

  • Spersonalizowane dodatki

Własnoręcznie przygotowane przez Was dodatki nadadzą same sobie stylu i nigdy nie przestaną być dla was przestarzałe. Tworząc wyhaftowane nazwiskiem serwetki czy oryginalną księgę gości sprawicie, że wasze wesele będzie zapamiętane i wspominane przez długi czas.

  • Welon

Welon, niewychodzący z mody dodatek do białej sukni. Jeżeli planujesz tradycyjne wesele w stylu glamour to welon jest jednym z ważniejszych elementów Twojej kreacji ślubnej.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz do nas już teraz!